شرایط خدمات

 

به سایت parchinprecast.com خوش آمدید استفاده از این سایت تحت شرایط زیر می باشد.

١ - اطلاعات - اخبار - مقالات و دیگر مطالب سایت فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری می باشد. شما نباید از این مطالب برای فروش، تولید مطالب دیگر و یا از آنها برای ایجاد ترافیک در سایت خودتان استفاده نمائید. اگر شما مایل هستید که از این اطلاعات و اخبار جهت مصارف تجاری استفاده کنید، باید قراردادی را با سایت parchinprecast.com تنظیم نمائید. شما می توانید برای این کار با آدرس info@parchinprecast.com تماس بگیرید.
٢ - ممکن است ما به هر دلیلی که صلاح بدانیم و بدون اطلاع قبلی در هر لحظه خدمات خود را محدود، تغییر و یا گسترش دهیم و یا شرایط خدمات را نیز تغییر دهیم.
٣ - این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با صحت، محتوا، کامل بودن، اعتبار و قانونی بودن سایتهای که از طریق این سایت به هر نحوی به آنها متصل می گردید را ندارد.
٤ - صحت مقالات منتشره دراین سایت با نویسنده آن بوده و جهت ارتباط مستقیم با نویسنده در زیر تمام مقالات حداقل آدرس پست الکترونیکی ایشان درج می گردد.
٥- شما آگاه هستید که هر گونه خسارت و ضرر احتمالی وارده به کامپیوتر شما از طریق ویروس و غیره که ناشی از استفاده از فایل ها و یا Download آنها باشد، مستقیما برعهده خودتان می باشد.
٦ - این سایت فقط ضمانت و مسئولیت قراردادهای منعقده کتبی بین مشتریان خود را به رسمیت می شناسد که این ضمانت و مسئولیت ها براساس قوانین بین المللی می باشند.
٧ - جهت اطلاع از حریم خصوصی (Privacy Policy) سایت لطفا اینجا را کلیک نمائید.

حريم خصوصی كاربران | شرایط خدمات

 CopyRight © 2009-2013 parchinprecast.com, All Rights Reserved, Designed By Farnaam