محدوده خصوصی کاربران

 

از اینکه از سایت ما بازدید می کنید، ازشما تشکر می نماییم. مسائل خصوصی شما برای ما حائز اهمیت است، ما برای حفاظت کامل و بهتر، از محدوده خصوصی شما، این اعلامیه را تهیه کرده ایم که در آن سیاست های کلی این سایت را در رابطه با مشخصات دریافتی شما بیان می کنیم.

اطلاعات شخصی شما
درقسمت های مختلف سایت parchinprecast.com می توانید در مسابقات شرکت کنید، می توانید کالایی را خریداری نمائید، مشترک مقالات و گزارشهای ما باشید، در رای گیری ها شرکت نمائید. جهت شناسایی شما، اطلاعات شخصی هویت شما که ممکن است در این صفحات جمع آوری شود شامل موارد زیر می باشند: نام، نام خانوادگی، شماره تلفن تماس، شماره فاکس، آدرس پست الکترونیکی، مشخصات کارتهای اعتباری، اطلاعاتی درخصوص علاقه مندیهای شما به کالاها، برنامه ها و خدماتی که استفاده می کنید.

اطلاعات شخصی افراد دیگر
در بعضی از قسمت های سایت parchinprecast.com می توانید مشخصات افراد دیگر را نیز بدهید. برای مثال ممکن است نام و نام خانوادگی و پست الکترونیکی شخصی را که برای او در قسمت قرعه کشی شرکت کرده اید را بنویسید، یا بخواهید برای او از طریق سایت هدیه ای ارسال نمائید. اطلاعاتی که ممکن است در مورد دیگر اشخاص در این صفحات جمع آوری شوند شامل: نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن و آدرس پست الکترونیکی می باشند.

اطلاعات جمع اوری شده توسط سرور
در بعضی از قسمت های خاص در سایت parchinprecast.com ‌تنها اشخاصی که اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودشان را برای ما تهیه کرده اند، می توانند کالا یا برنامه ای را سفارش دهند، و یا ازخدمات ما استفاده کنند و یا در فعالیتها و برنامه های ارائه شده ما شرکت نمایند. سرور ما بصورت اتوماتیک اطلاعاتی را که مربوط به هویت شخصی شما نیست، در هنگام بازدید شما از صفحات وب ما، جمع آوری می نماید. این اطلاعات شامل نوع مرورگر شما، نوع سیستم عامل، نام دومین شما، IP شما، کشوری که از آنجا به ما متصل شده اید و صفحاتی را که بازدید نموده اید، می باشد.

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی شما
ممکن است ما از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم تا به نیازهای شما در زمینه های مختلف پاسخ دهیم و کالا، برنامه و خدمات دیگری که از نظر ما مورد علاقه شما می باشد، به شما عرضه کنیم.

گاهی ازاین اطلاعات برای برقراری ارتباط با شما استفاده می کنیم، برای مثال اگر دریکی از مسابقات ما برنده شوید یا زمانی که تغییراتی در تعهدات مورد توافقمان می دهیم، شما را خبردار می کنیم، و یا فرم درخواست مقالات و گزارشات را پر می کنید.

از اطلاعاتی که درباره افراد دیگر به ما می دهید برای فرستادن هدیه یا کارت از طرف شما، استفاده می کنیم گاهی نیز برای معرفی و عرضه محصولات، برنامه ها و خدمات خودمان به آنها استفاده می شود.

اگر شما برای یکی از مدیران ما مطلب یا نامه ای ارسال نمائید، ممکن است ما نام آن و اطلاعات درون آن را منتشر نمائیم.

تمام اطلاعاتی که ما از هویت شخصی شما داریم کاملا محرمانه است ولی ممکن است مجبور شویم در پاسخ به بعضی از مسائل قانونی افشا کنیم. برای مثال جهت پاسخگویی به حکم دادگاه یا فرستادن احضاریه، در مواردی که اجرای قانون ایجاب می کند ممکن است این اطلاعات فاش شود.
تمام پیمانکاران سایت parchinprecast.com که به این اطلاعات دسترسی دارند، ملزم به حفظ و نگهداری این اطلاعات می باشند و نباید از این اطلاعات برای هدفی غیر از خدماتی که برای سایت  parchinprecast.com انجام می دهند، استفاده کنند.

ما تمام اقدامات پیشگیرانه لازم را جهت حفاظت در مقابل افشاگریهای غیرمجاز و غیر قانونی را انجام می دهیم ولی نمی توانیم به شما اطمینان بدهیم که تمام اطلاعات مربوط به هویت شخصی شما، که جمع آوری کرده ایم، هرگز از راههای متناقض و مغایر با این اعلامیه فاش نشود.

ممکن است بخش های خاصی از سایت parchinprecast.com اطلاعات هویت شخصی شما را برای شرکتهای دیگری که تحت پوشش این اعلامیه خصوصی نیستند افشا کنند (برای مثال بازاریابها، مجله ها، خرده فروشان و ...) که قصد بازاریابی برای محصولات و خدماتشان را دارند، در آن صورت این امکان را نیز به شما می دهد تا هر موقع که خواستید مانع از استفاده آنها از این اطلاعات شوید.

در نهایت بخش های مختلف سایت parchinprecast.com اطلاعات مربوط به هویت شخصی شما را برای مواردی غیر از آنچه که عنوان شد استفاده نمی کنند و انتقال نیز نمی دهند، مگر اینکه امکان متوقف کردن آنرا به شما بدهند.

جمع آوری اطلاعات توسط سایتهای دیگر و پشتیبانی ها
بعضی از بخشهای سایت parchinprecast.com به دیگر سایت ها لینک شده است که راه و روش کسب اطلاعات آنها متفاوت است. بازدید کننده ها می بایست درخصوص سیاست خصوصی آنها تحقیقات لازم را خود انجام دهند. ما هیچگونه کنترلی بر اطلاعاتی که آنها ارائه می نمایند و یا کسب می کنند نداریم.

تعهدات ما در مورد امنیت
ما روش های فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی مناسبی را جهت محافظت از اطلاعات و جلوگیری ازدسترسی های غیر قانونی و محفوظ نگه داشتن داده ها و استفاده صحیح از اطلاعاتی که آن لاین جمع آوری کرده ایم، اجرا می کنیم.

تذکرات خاص برای والدین
سایتی را که مشاهده می نمائید یک سایت خبری و تجاری می باشد ممکن است بعضی از اخبار و مقالات آن برای بچه ها مناسب نباشد.
ما اطلاعات شخصی افراد زیر ١٣ سال را جمع آوری نمی کنیم و سرور ما بصورت اتو ماتیک اطلاعات داده شده توسط افراد زیر ١٣ سال را حذف می نماید.
در موارد خاص که مجبور به جمع آوری اطلاعات شخصی افراد زیر ١٣ سال باشیم موارد زیر را کاملا" رعایت می نمائیم.
١- از افراد زیر ١٣ سال اطلاعات در زمینه تجاری و علاقمندیهای آنها اخذ نمی شود.
٢- هرگز با افراد زیر ١٣ سال در خصوص بازاریابی و ارائه قیمت های مخصوص تماس نمی گیریم.
٣- در صورت نیاز به تماس با افراد زیر ١٣ سال اول با والدین آنها تماس می گیریم و در صورت موافقت والدین، با آنها تماس برقرار می کنیم.

اگر سوالی درخصوص این سایت یا نحوه عملکرد آن دارید می توایند با آدرس  info@parchinprecast.com تماس حاصل نمائید.

 

حريم خصوصی كاربران | شرایط خدمات

 CopyRight © 2009-2013 parchinprecast.com, All Rights Reserved, Designed By Farnaam